İletişim bilgileri

Kurumsal

Hakkımızda

Türkiye’nin Kimyasal ve Endüstriyel Ürünler konusunda Lider Çözüm Ortağı olmayı hedefleyerek yola çıkmış olan Defa Kimya ve Endüstriyel Ürünler 2016 Ocak ayında İstanbul’da kurulmuştur.
Bünyesinde Endüstriyel Gresler / Temizleyiciler, Teknik Spreyler, Endüstriyel Yapıştırıcı ve Sabitleyiciler satışı ve tedarikini bulunduran firmamızın hedefi; dinamik, eğitimli ve işinde profesyonel deneyimli çalışanlarımız ve konusunda uzman iş ortaklarımız ile müşterilerimize zamanında ve istenilen şekilde ulaşarak, uzun ve sağlam bağlar kurmaktır.

Müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Bu bilinç ile zaman içerisinde ürün yelpazesini genişleterek müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamayı amaçlayan Defa Kimya ve Endüstriyel Ürünler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sunmakta olduğu ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi temel ilke edinmiştir.
Defa Kimya ve Endüstriyel Ürünler bu ilke ve değerlere bağlı kalarak siz müşterilerimizin kimyasal çözüm ortağı olarak yoluna devam edecektir.

  • İletişim Bilgilerimiz
    DEFA KİMYA – Endüstriyel Ürünler Telefon : 0 216 217 24 42
    Faks : 0 216 378 78 43
  • Adres : Ramazanoğlu Mah. Şüheda Caddesi Saadet Sk. No:3 K:3 Pendik/ İstanbul
    E-posta : info@defakimya.com